hosting
Ana Sayfa Site ekle Yeni Siteler Top Siteler Seçtiklerimiz Top 10 Site Haritası İletişim
>> HOME >> Basın ve Yayın >> Gazeteciler

  Ayrintili Arama 


 Baslik  gazete ilan servisi
Oy analizi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 URL  http://www.seriilanverme.blogspot.com
 Oy ver  Toplam Oy : 0, Ortalama degerlendirme : 0.00
 Kayit Tarihi  02-16-2009
 ETC   Hits : 4132, Ziyaretçiler : 2477, Açiklama : 0
 E-mail  

Hürriyet Gazetesine seri ilan vermek, Sabah Gazetesine ilan verme, Posta Gazetesine ilan vermek ve tüm ulusal gazetelere yani günlük çıkan gazetelere ilan ile yerel gazetelere ilanlarınızı gazete ilan servisimiz aracılığı ile zahmetsiz, zamandan tasarruflu bir şekilde verebilirsiniz.
Gazetelere nasıl ilan verebilirim veya gazeteye nasıl ilan verilir diyerek zaman kaybetmenize gerek yoktur. 12 yıldır ilan ajansı olarak sizlere gazete ilanları hakkında hizmet veren merkezimiz ilanın küçüğü büyüğü olmaz felsefesini benimseyerek hizmet vermektedir.
Seri ilanlar en az 3 kelimeden oluşarak istenilen kelimeye kadar bir sınır olmadan yayınlanabilir. Fakat bazı ilan formatları da bulunmaktadır. Örneğin; kayıp ettiğiniz bir kimliği, faturayı gazeteye ilan vermeniz gerektiğinde sadece bu tarz ilanların belirli formatları bulunmaktadır. Bu ilan örneklerini de size yardımcı olmak kaydı ile bize ulaştığınız zaman sizlere belirtmekteyiz.
Vefat ve Baş sağlığı ilanları ki genel isimleriyle böyle anılan ilanlar taziye ilanları, doktora teşekkür ilanlarının ise içeriği müşterilerimize bağlıdır. Fakat gene gerektiğinde sizlere ilan içeriği konusunda burda da yardımcı olmaktayız. Yayınlanacak olan ilanınız içeriği ve ölçüleri belirlendiğinde tasarım olarak sizlere sunulup ilanın onayı alınmaktadır. Daha sonrasında ilanlarınız Türkiye Baskısı, Bölge baskısı veya il olarak istenilen yerler de istenilen sayfalarda yayınlanmaktadır.
Seri ilan verme için düşünmeyin ilanlar hakkında detaylı bilgi ve örnek almak için iletişime geçebilirsiniz.
İlan servisi çalışma saatleri 09:00 - 20:00 arasındadır ve tüm gazetelere ilanlarınız alınır.
Gazete Seri ilan ve Reklam Hizmetleri.